APARTHOTEL ul. Puławska róg Pileckiego, Warszawa

Budowa APARTHOTEL ul. Puławska róg Pileckiego w Warszawie. Z PARTEREM USŁUGOWYM, BUDYNEK MIESZKALNY WIELORODZINNY Z GARAŻEM PODZIEMNYM, WJAZDEM I INSTALACJAMI WEWNĘTRZNYMI o łącznej powierzchni całkowitej 15 000 m2 – Planowany termin rozpoczęcia II Kwartał 2018 r.

Staybridge Suites® Warszawa, Ursynów
InterContinental Hotels Group
Jedna z trzech największych sieci hotelowych na świecie

 


 

MODEL BIZNESOWY

  • Zysk 7% rocznie
  • 185 APARTAMENTÓW inwestycyjnych o powierzchniach od 24 m2 do 40 m2
  • 20-LETNIA UMOWA NAJMU z operatorem, z możliwością przedłużenia o kolejne 5 lat
  • DOSKONAŁA WARSZAWSKA lokalizacja – 15 min. od Lotniska Chopin
  • DOŚWIADCZONY operator Condo Hoteli

 

O  INWESTYCJI

Staybridge Suites® Warszawa Ursynów – pierwszy hotel Staybridge Suites w Polsce. Ósma nieruchomość tej marki w Europie. 185-pokojowy hotel, którego otwarcie zaplanowane jest na koniec 2019 roku. Jest idealnym wyborem dla podróżujących służbowo planujących dłuższy pobyt w mieście, bliska lokalizacja Lotniska Chopina, oddalonego o 15 minut jazdy samochodem oraz, dodatkowo, bliskość popularnych atrakcji turystycznych, takich jak Las Kabacki, Zespół pałacowo-parkowy w Natolinie oraz słynny Tor wyścigów konnych Służewiec będą niewątpliwą atrakcją dla tych którzy poza domem chcą czuć się jak w domu.

Hotel oferuje przestronne studia, jedno- i dwupokojowe mieszania zaprojektowane tak, aby stworzyć wygodny i przyjazny klimat, który sprosta wymaganiom gości zatrzymujących się na dłużej. Miejsca idealne dla osób podróżujących służbowo, którzy opuszczając swój dom, chcąc również na wakacjach poczuć się tak dobrze jak w domu.

Staybridge Suites® Warszawa Ursynów posiada wiele rozwiązań zaprojektowanych z myślą poczucia komfortu i wygody, między innymi osobne miejsca do pracy z bezpłatnym WiFi dostępnym na terenie całego hotelu, czynne całą dobę Bussiness Center umożliwiającym pracę czy spotkania biznesowe w dowolnie wybranym momencie. Dodatkowe udogodnienia to siłownia, pralnia i sklepik czynny 24h siedem dni tygodniu.

Więcej informacji o inwestycji:
www.baspulawska.pl
http://wikcapital.pl/inwestycje/staybridge_suites/

Autor: |2018-08-22T10:48:42+00:0013 kwietnia 2018|Projekty|